Menu

Urządzenia do klimatyzacji Samsung

Firma Samsung należy do najbardziej popularnych producentów w branży klimatyzacyjno-rekuperacyjnej. Ma ona swoich zwolenników i klientów, którzy cenią sobie produkty tej marki. Samsung oferuje w sprzedaży doskonałej jakości urządzenia, szczególnie naścienne, cieszące się dużym zainteresowaniem.

Klimatyzator Samsung Wind-Free Optimum 

Klimatyzator Wind-Free firmy Samsung delikatnie i równomiernie rozprowadza powietrze, zapewniając chłodzenie bez zimnych podmuchów. Dzieje się tak dzięki 21 tysiącom mikrootworów. Zapewnia wysoki komfort użytkownikowi ze względu na niezwykle cichą pracę urządzenia. Ośmiopolowe silniki, na których pracują sprężarki jednostek zewnętrznych sprzyjają oszczędzaniu energii, ograniczeniu hałasu i poziomu wibracji urządzenia.

klimatyzacja

Jednostka jest wyposażona w filtr wstępnego oczyszczania powietrza, wykonany z wytrzymałego materiału, który posiada wysokie właściwości antybakteryjne i antywirusowe, poza tym skutecznie eliminuje dostawanie się wszelkich drobinek kurzu i zanieczyszczeń do urządzenia.

Jest to produkt doskonały dla alergików z powodu jonizatora powietrza, posiadającego właściwości usuwania wirusów, bakterii, pleśni i wszelkich alergenów, znajdujących się w powietrzu. Klimatyzator został wyposażony w unikalną dystrybucję powietrza przez tysiące mikrootworów, co w sposób doskonały sprzyja komfortowi użytkowania i przebywania w pomieszczeniu klimatyzowanym przez urządzenie Samsung Wind-Free Optimum.

Produkt niezwykle szybko chłodzi i ogrzewa wnętrze dzięki żaluzjom poziomym i pionowym.

Firma zapewniła niezwykle wygodne sterowanie pracą urządzenia za pomocą bezprzewodowego pilota oraz możliwość skomunikowania klimatyzatora z domową lub firmową siecią internetową, dzięki zainstalowaniu specjalnej aplikacji.

Klimatyzator ścienny Samsung Wind- Free Standard

Klimatyzator ścienny Samsung Wind- Free Standard jest urządzeniem cichym, niezwykle komfortowym w użytkowaniu i zapewniającym czyste powietrze. Elegancki design łączy się tu z efektywnością, funkcjonalnością i nowoczesnością. Funkcja Wind-Free gwarantuje przyjemny chłód bez uciążliwego i nieprzyjemnego wrażenia powiewu zimnego powietrza. Dystrybucja powietrza odbywa się przez tysiące mikrootworów. Może on pracować w standardowym trybie lub w Wind Free.

klimatyzacje

Jest urządzeniem oszczędzającym nawet do 68% energii, co wydatnie zredukuje opłaty za energię elektryczną. Wykorzystano w nim zaawansowaną technologię Digital Inverter 2016, dzięki której klimatyzator niezwykle szybko chłodzi powietrze, a poza tym utrzymuje temperaturę bez konieczności włączania i wyłączania urządzenia. To sprawia również, że jest bardziej wytrzymały i wydajny od innych tego typu produktów. Firma Samsung po raz pierwszy zastosowała w sprężarce ośmiopolowy silnik w miejsce czteropolowego, co przyczyniło się do zmniejszenia hałasu i podniosło efektywność pracy urządzenia.

Rezultatem tych innowacyjnych zabiegów jest klimatyzator komfortowy, cicho pracujący, szybko schładzający pomieszczenie i wygodny w użytkowaniu. Konstruktorzy klimatyzatora zadbali również o dużą powierzchnię ssącą, co poprawiło przepływ powietrza. Dostarczane jest ono zdecydowanie szybciej i dociera do każdego miejsca w pomieszczeniu.

Klimatyzator Samsung Wall Mount Wind-Free Ultra Indoor Unit

Klimatyzator ścienny zapewnia równomierne rozprowadzenie zimnego i świeżego powietrza w całym pomieszczeniu dzięki tysiącom mikrootworów. To komfort chłodzenia bez zimnych podmuchów. Dzięki funkcji Wind-Free utrzymuje w czasie snu korzystną dla organizmu temperaturę powietrza. W sposób optymalny kontroluje nie tylko temperaturę, ale również wilgotność powietrza.

Dzięki klimatyzatorowi nie trzeba martwić się o rachunki za prąd, ponieważ w trybie Wind-Free wentylator obraca się wolniej. Trójkątna forma urządzenia umożliwia większy przepływ powietrza z powodu większej powierzchni ssącej. Temu służy również poprawiony kąt nawiewu

Urządzenie poprawia jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu, eliminując czynniki chorobotwórcze w postaci wirusów, bakterii, roztoczy, pleśni oraz innych alergenów. Klimatyzatory Samsung mogą być sterowane za pomocą sieci Wi-Fi, dzięki temu można je zdalnie uruchomić i wyłączyć oraz kontrolować tryb pracy.

Zapraszamy do salonu Klimasoft w Krakowie, w którym można znaleźć szeroki wybór urządzeń do klimatyzacji marki Samsung.