Menu

Zakład Instalacji Systemów Alarmowych

logo zisa
Poszukując sprawdzonej firmy świadczącej usługi z zakresu monitoringu w Bydgoszczy, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy ZISA. Długoletnie doświadczenie i doskonała znajomość wykorzystywanej technologii pozwalają na utrzymywanie pozycji lidera dostarczającego monitoring na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Montaż kamer jest obecnie coraz bardziej popularny, ponieważ zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, zależy na bezpieczeństwie lokalu, a także osób w nim przebywających. Oferowana przez bydgoską firmę usługa zakładania monitoringu z wykorzystaniem najnowocześniejszego i innowacyjnego sprzętu gwarantuje zadowolenie klienta.

W ofercie firmy ZISA znajdują się oprócz monitoringu CCTV także systemy telewizji dozorowej IP, systemy HDTVI, kamery z najwyższej jakości obrazem TurboHD oraz różnego rodzaju obudowy kompaktowe kamer i monitoringu w Bydgoszczy z możliwością podglądu zdalnego z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie.

Dbając o najwyższą jakość obsługi, grupa specjalistów stara się nieustannie rozwijać zaplecze technologiczne oferty, aby stale być o krok przed konkurencją.

Zakład Instalacji Systemów Alarmowych
Email: zisa@interia.pl
Telefon: 601650275
cash, credit card
ul. Jodłowa 18/2
Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie 85-630