Menu

Firma Haibike – nowoczesne, zaawansowane technologicznie rowery elektryczne dla każdego

Rowery elektryczne dostępne są na rynku już od ładnych kilku lat. Obecnie ich popularność znacznie wzrosła. Dzieje się tak między innymi ze względu na przywiązywanie coraz większej wagi do ekologicznego podejścia do życia oraz transportu. Rowery elektryczne są doskonałą alternatywą dla samochodów, komunikacji miejskiej oraz jednośladów spalinowych, na przykład skuterów. Ponadto nie wymagają dużego wysiłku fizycznego podczas pokonywania trasy, tak jak to się dzieje w przypadku tradycyjnych rowerów. Jedną z bardziej rozpoznawalnych w branży marek, które oferują rowery elektryczne, jest firma Haibike. Dlaczego warto wybrać ich produkty i czym się one wyróżniają?

rower elektryczny marki Haibike

Wieloletnia historia i doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych jednośladów elektrycznych

Firma Haibike powstała w 1995 roku. Początkowo zajmowali się oni produkcją klasycznych rowerów sportowych, które jednak od samego początku wyróżniały się na tle konkurencji bardzo wysoką jakością oraz ciekawym designem. Ich oferta z roku na rok się rozszerzała, oferują coraz to nowsze modele jednośladów, wyposażone w ciekawe rozwiązania technologiczne.

Dzięki temu praktycznie od samego początku swojego istnienia firma Hibike wyróżniała się mocno na tle innych marek w danej branży. Jednakże prawdziwy przełom nastąpił w roku 2010, gdy marka wprowadziła na rynek pierwszy rower górski o napędzie elektrycznym. Był to pierwszy rower górski tego typu, który naprawdę doskonale się prezentował oraz zapewniał wysoki komfort jazdy po zróżnicowanej, górskiej nawierzchni oraz trudnym terenie.

Haibike wprowadziło w czterech modelach podstawowych wypuszczonych w tamtym okresie tak zwany model odwróconego silnika, który w późniejszych czasach był wielokrotnie kopiowany przez konkurencję. Wykorzystano również metodę odlewania grawitacyjnego, która wcześniej była wykorzystywana przy produkcji motocykli.

Wraz z upływem lat Haibike nie zwalniało tempa. Firma rozszerzała swoją działalność, skupiając się przede wszystkim na innowacyjnych rowerach elektrycznych. Ich design oraz nowoczesne technologie, na których wzoruje się po dziś dzień konkurencja, byłyu wielokrotnie doceniane podczas rozmaitych plebiscytów oraz targów.

To obecnie jedyna firma na świecie, która otrzymała aż 5 nagród IF Awards w jednym roku. Nagrody przyznane zostały w kategorii wzornictwo dla 5 różnych modeli. Ponadto ich produkt został uznany w USA za Ebike of the year. Mimo to firma Haibike nie spoczęła na laurach i do swojej oferty wprowadziła wyjątkowe modele z zintegrowaną z ramą baterią oraz z silnikiem mniejszym aż o 38%.

Nie ryzykuj, kup wymarzony rower od Haibike u sprawdzonego dystrybutora

Rowery elektryczne od znanych marek często kosztują naprawdę spore sumy pieniędzy. Warto jednak pamiętać, że jest to inwestycja na długie lata. Osoby, które decydują się na tego typu pojazdy, mogą pokonywać na nich wiele, wiele kilometrów po zróżnicowanych trasach. Jednakże, aby nie trzeba było martwić się o żywotność roweru oraz jego baterii, warto postawić na sprawdzonego dystrybutora wysokiej jakości urządzeń tego typu.

Zakup roweru elektrycznego u sprawdzonego dystrybutora zagwarantuje, że będzie on w stu procentach nowy oraz wyposażony w pełni sprawną baterię wysokiej jakości. Dzięki temu na pewno będziesz mógł osiągać deklarowane prędkości oraz pokonywać satysfakcjonującą ilość kilometrów na jednym ładowaniu. Bardzo szeroką ofertę na elektryczne rowery damskie i męskie od marki Haibike znajdziesz między innymi w sklepie PM Bike.

U nich zrobisz zakupy stacjonarnie w Katowicach lub online z dowolnego miejsca w Polsce, co sprawia, że cały proces jest niezwykle wygodny i dopasowany do Twoich potrzeb.


Zdjęcie główne: Haibike.com